21 Jul 2018
AnasayfaGenelMega Holding Yasal Mı?

Mega Holding Yasal Mı?

Mega Holdings Yasal Mı?

Mega Holdings Yasal Mı?

Mega Holdings Yasal Mı?
Yasallık Türkiye Cumhuriyeti anayasasında “Kanunun açıkça suç saymadığı fiil” olarak geçmektedir. Mega Holdings firması Türkiye’de temsilciliği olan ve ürün satın aldığınızda size bu ürünü sattığına dair fatura kesip devlete vergisini veren bir firmadır. Bir eylemin yasal olmaması için kanuna aykırı bir unsur içermesi gerekir.

Mega Holdings yasal mı ? Evet. Ama bir blogger olarak benim size tavsiyem yasallıktan çok alacağınız hizmetin kalitesini sorgulayın.Yasal olupta etik olmayan, verdiğiniz paranın hakkını alamadığınız bir çok şey mevcut.

T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı resmi sitesinden şu anda Network Marketing şirketlerinin resmi Türkiye temsilciliklerini sorgulanabiliyor.

Bunu yaptığınız takdirde Mega Holdings resmi temsilciliği olan ”Mega Grup Bilişim Ağ Pazarlama ve İnternet Hizmetleri Ticaret ltd. şti” şirketinin devlet tarafından onaylı ve yürürlükte olduğunu görebilirsiniz.

Bu noktada “Sizin sattığınız ürün başka hosting firmasında satılanlara göre pahalı” diye düşünenlere öncelikli tavsiyem buradaki yazıyı okumalarıdır. Hizmet sektöründe verilen hizmetleri kıyaslarken daha dikkatli olunmalıdır. BlueHost firmasından alacağınız hosting ile Mega Holdings firmasından alacağınız hosting hizmeti farklıdır.

Ben web tasarım biliyorum Mega Holdings çalışanlarının bana vereceği eğitime ihtiyacım yok diyenler için sadece yolunuz açık olsun karar sizin kararınız diyebiliriz.

Ama kazanç planını uygulayıp kazanç elde etmek istiyorsanız Mega Holdings tam size göre çünkü halihazırda ürüne hakim kişilersiniz.

 

ŞİMDİ PAYLAŞ
Mega Holding Web Sit
ECD Website Builder
Bu Yazıyı Değerlendir:
1 YORUM