21 Jul 2018
AnasayfaMega HoldingMega Holdings Çözüm Ortağı Network Solutions Nedir?

Mega Holdings Çözüm Ortağı Network Solutions Nedir?

mega-holdings-cozum-ortagi-network-solution-nedir

Mega Holdings Çözüm Ortağı Network Solutions Nedir?

Mega Holdings’ in bilişim güvenliği , ağ çözümleri ile ilgilenen Network Solutions nedir ? Network Solutions, 1979 yılında kurulmuş bir Amerikan teknoloji şirketidir.Alan adı kaydı işi şirketin en önemli bölümü haline gelmiştir. Ocak 2009 itibariyle, Network Solutions 6,6 milyon alan adı sayısına ulaşmıştır.

Network Solutions Inc ( NSI ) Ocak 1979’da Gary Desler , Ty Grigsby , Emmit J. McHenry , ve Washington DC Ed Peters tarafından kurulmuş bir teknoloji danışmanlık şirketi olarak başlamıştır . İlk birkaç yılda, şirket öncelikle IBM ortamında programlama hizmetleri vermiştir . Yıllık gelirleri 1986 yılında 18.500.000 $ olmuştur .

Network Solutions Dünya’nın ilk domain kayıt firmasıdır ve aynı zamanda bir SSL sağlayıcısıdır, güvenilirdir.

Türkiye ‘ de bir Akbank gibi çok büyük şirket ve kuruluşlar ilk web sitelerini Network Solutions ile açmıştır. Facebook ilk Network Solutions ile alan adını alarak açılmıştır.

Arama Motoru Optimizasyonu dahil , Network Çözümleri olmanın yanı sıra web hosting, web sitesi tasarımı ve online pazarlama gibi web hizmetleri vermektedir .

Network Solutions , Inc ( NSI ) ilk olarak 1991 yılı Eylül ayında alan adı sistemini ABD Savunma Bilgi Sistemleri Ajansı

( DISA ) ile bir alt sözleşme kapsamında ( DNS ) kayıt işleri işlenmeye başlanmıştır.

. com , . org , . co , .biz , . info , .us alan adlarını sağlamakta ve hizmet vermektedir.

Mega Holding Ödeme
Mega Holdings MLMIA
Bu Yazıyı Değerlendir:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.