21 Jul 2018
AnasayfaKişisel GelişimMega Holdings Başarınız İçin X Faktörü

Mega Holdings Başarınız İçin X Faktörü

mega-holdings-basariniz-icin-x-faktoru

Zayıflama ürünleri, mücevherat, makyaj malzemeleri, teknolojik ve iletişime dönük satış yapan her hangi bir şirkette çalışmaya başladığınızda, bir şeyi aklınızdan çıkarmayın:

Tüm şirketler aslında herkese aynı ürünü/servisi sunar.
Tüm şirketler aslında aynı kazanç planını sunar.
Tüm şirketler hemen hemen aynı web sitelere, yönetici takımına, videolara, pazarlama araçlarına ve uygulamalara sahiptir.

Öyleyse neden bazı insanlar bir şirkete girer, en tepeye çıkar da diğerleri kuşun bir daldan diğerine atladığı gibi şirketten şirkete geçer da başarı elde edemez?

Yukarıdaki iki seçenekten hangisinde olacağınız tamamen size kalmış. Burada belirleyici X faktörü sizsiniz. Başarılı olup olmayacağınıza ancak ve ancak kendiniz karar verirsiniz. Kendi kendinize yalanlar söylemekten, mazeret uydurmaktan, başarınızı sınırlandıran mentaliteden vazgeçin.

Hayalleriniz bu kadar küçük müdür ki kendini bilmez birinin bile bu hayalleri yerle bir etmesine müsaade ediyorsunuz? Niye karşı koyup dik duramıyorsunuz? Niye hala başkasının fikri hayallerinizden baskın çıkıyor, niye?

Dünya genelinde liderler arasındaki genel kanı kişisel gelişim olmadan başarılı olamayacağınız yönündedir. Hatta kişisel gelişim olmadan misal kurak bir toprağı verimli hale getiremezsiniz derler. Fakat kaçırdıkları bir nokta var. O kurak toprağı kişisel gelişim olmadan da İNANÇLA gür bir ormana çevirebilirsiniz. Kişisel gelişim önemsizdir demiyorum ama İNANÇ kişisel gelişimin önündedir.

Unutmayın hiç kimse kazara başarılı olmaz. Siz de olamazsınız!

Şirketiniz hakkındaki her şeyi bilmek belki bir kaç saat fakat bir inancı beslemek yıllar sürer. O sebeple şirketinizin ödeme planı, ürünleri, olanakları nedir diye fazla kafa yormanıza gerek yok. İnancınıza kafa yormanız yeterli.

Ürününüz ya da şirket bilginiz, hayallerinizi hedeflerinize, hedeflerinizi de gerçeğe dönüştürecek inanç ve güven olmadıkça işe yaramaz.

Her gün “daha iyiye” bir adım atın. “Daha güçlü” biri olmanıza fırsat verin ve hayallerinizden kesinlikle vazgeçmeyin.

Herkes kendi hayatını yaşar. Geçmişte olduğu gibi, şimdi de gelecekte de kontrol sizin elinizde olacak. Başarı ayağınıza gelecek fantezisinden vazgeçin. Gidin ve başarıyı yakalayın…

ŞİMDİ PAYLAŞ
Başarı ve Zenginli
Bu Yazıyı Değerlendir:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.