21 Jul 2018
AnasayfaKişisel GelişimMega Holding’te 4 Altın Kural

Mega Holding’te 4 Altın Kural

Mega Holding'te 4 Altın Kural

Mega Holding’te 4 Altın Kural

Mega Holding’te 4 Altın Kural

1) Başlamak ve Çok Denemek:

Bu işe başlamayan bir insanın başarma ihtimali de yoktur. Öncelikle başlamak ve çok denemek gerekir. Network Marketing işinde iki tip insan başarılı olamaz:

Başlamayanlar ve Pes Edenler!

2) Büyük Bir Değişim:

Bizim yaptığımız iş insanların hayatını büyük anlamda değiştirmektedir. Bu işe başlayanlar değişmek zorundadır. Çünkü bu işin kendine göre kuralları ve metotları vardır. Bu işe herkes farklı nedenlerle başlamış olabilir. Ama başarıya gitmenin kuralları aynıdır. Başarılı olmak istiyorsanız kurallara ve metotlara uymalısınız.

Yaptığımız çalışmayı bir iş olarak görmemiz lazım. Bu bir şans oyunu ya da deneme tahtası değildir. Dünya genelinde birçok insan bu meslekten milyarlarca para kazanmıştır ve kazanmaya devam etmektedir. Eğer bu işi “ya tutarsa” diye yaparsanız bu işte başarılı olmayı beklemeyin. Hayatınızdaki gereksiz işlerden vazgeçmeniz ve grubunuzla ilgilenmeniz gerekir. Başarının anahtarı buradadır.

“Eski düşüncelerle yeni peynire ulaşamazsınız.”

3) Büyük Bir Vizyona Sahip Olmak:

Vizyon, kendimizi gelecekte nerede göreceğimiz ile ilgilidir. Vizyon, aslında görünmeyeni görülebilir yapmaktır ya da geleceği görmeden geleceğin güzel olacağına inanmaktır. Hayal, vizyondan farklıdır. Birçok insan hayalleri için çalışmaz. Ama bir vizyonu olan insanlar bunun için çalışırlar ve genellikle de bu amaçlarına ulaşırlar.

Ama hayalciler sadece hayal eder!

Mesela, dört yıl sonra nasıl bir hayata sahip olacaksınız? Dört yılda neler yaparsam daha mutlu olurum? Nasıl bir işte çalışmalıyım? gibi sorular vizyon ile ilgilidir.

Bu sorulara cevaplarınız net ve açıksa büyük bir vizyona sahipsiniz demektir. Ama sorulara verdiğiniz cevaplarda belirsizlikler fazla ise kendinize net bir vizyon belirlemeniz gerekir. Şimdi durun ve bunu düşünün.

4) Büyük Bir İş Yaptığını Bilmek:

Yaptığınız çalışmayı (Network Marketing) bir iş olarak görmezseniz başarılı olamazsınız. Herkes şunu iyi bilmeli ki bu büyük bir iş.

Bir işin büyük olması için büyük sermaye yatırmanız gerekmez! Belki de çok az bir sermaye ile başladığınız için size basit gelebilir. Ama bu işte sıkı çalışarak dört -beş yılda ciddi kazançlar elde edebilirsiniz, üstelik 100.000 USD sermaye yatırdığınız bir işten bile daha fazlasını. Ama bu emek, zaman ve sabır ister.

Sıkı çalışmalarınızdan sonra güzel günler sizi bekliyor!

Neden Mega Holdings?
Zig Ziglar İle Çok
Bu Yazıyı Değerlendir:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.