21 Jul 2018
AnasayfaGenelMega Grup Bilişim Hakkında

Mega Grup Bilişim Hakkında

mega-grup-bilisim-hakkinda

Mega Grup Bilişim Hakkında

Mega Grup Bilişim Ağ Pazarlama ve İnternet Hizmetleri, 15 yıldır Network Marketing ve E-ticaret sistemi ile web – bilişim anlarında faaliyet yürüten Mega Holdings‘in Türkiye Temsilciliğini yürütmektedir. Temsilciliğini gururla yürüttüğü uluslararası alanda

Biz Kimiz ?
Mega Grup Bilişim Ağ Pazarlama ve İnternet Hizmetleri, 15 yıldır Network Marketing ve E-ticaret sistemi ile web – bilişim anlarında faaliyet yürüten  Mega Holdings’in Türkiye Temsilciliğini yürütmektedir. Temsilciliğini gururla yürüttüğü uluslararası alanda çalışan Mega Holdings iş birliği ile büyük atılımlar yapmak, ülke ekonomisine katkı sağlayacak iç ve dış ticaret amaçlayan bunun yanında ülkedeki işsizlik sorunu çözme noktasında katkı sağlamayı hedefleyen ve bu yönde projeleri olan bir şirkettir. Bu faaliyetlerini yürütürken uzmanlık alanı olması hasebi ile teknolojiden en üst düzeyde yararlanmaktadır.

Neler Yaparız?
Bizler ortak bir amacı gerçekleştirmek için birbirimize kenetlenen güçlü bir ekibiz. Oluşturduğumuz bu ekiple hedefimiz, Dünya’da değişim yaratan 21. yy. en modern ve en gelişmiş ticari sistemi olan, üretici ile tüketiciyi aynı anda kazanıma geçiren, Dünya’da milyonlarca insanı hayallerine ulaştıran ve kişisel gelişimlerine etkide bulunan Network Marketing endüstrisinde her zaman her yerde herkes tarafından tercih edilmesini sağlamaktır.

Dürüstlüğü, çalışanlarına, çözüm ortaklarına ve serbest girişimcilerine hizmet etmeyi ilke edinen şirketimiz bu doğrultuda sürekli olarak gelişim çabası içerisindedir. Günümüzde bilgi ve teknoloji alanlarında çok hızlı gelişmeler yaşanmaktadır. Bu gelişmelere paralel olarak bütün dünyada çok yönlü bir değişim sergilenmektedir. Artık bilgiye ulaşma ve bilgiyi aktarmada yeni yöntemler, araçlar ve stratejiler kullanılmaktadır.
Teknolojik gelişmeler insanların ilgi alanlarında ve beklentilerinde değişimler yaşanmasını sağlamış ve bu değişim ticarette de boy göstermiştir. Artık ürün alım satımları modern dünya normlarına uygun halde yapılmaktadır.

21. yy yaşantısında yeni bir yaşam biçimi olarak adlandırılan modern bir ticaret sistemi dünya ticaretindeki yerini almış durumdadır. Bu ticari sistemin adı “Network Marketing Bussiness” (Ağ Pazarlama)’ tir. İşleyişinde insan organizasyonu yer alan Network Marketing sistemi insanlara büyük kazanımlar sağlamaktadır. Tüketicilerin bu ticari sistemi anlamalarını ve kazanımlarından maksimum düzeyde istifade edebilmelerini sağlamak adına yoğun çalışmalarımız devam etmektedir.

Şirketimiz bu bağlamda dünya ticaretindeki yerini almış olan ve insanlara çok sayıda fırsat sunan  Mega Holdings ile çok önemli bir antlaşma imzalayarak Türkiye Temsilciliğini almıştır. Böylece Mega Holdings’ in Türkiye’ deki müşterilerine hizmet alımlarında büyük oranda kolaylık ve ivedilik sağlanmıştır.
Sloganımız: “ Bilinçli birey, bilinçli tüketici, bilinçli toplum ve gelişen dünyada güçlü TÜRKİYE.”

ECD Website Builder
Etik Davranış Kura
Bu Yazıyı Değerlendir:
YORUM YOK

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.